Juwelen

Zahl der Lose: 187

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
19111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,76 g
19112.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,6 g
19113.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) koszorús fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,13 g
19114.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
19115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) tortalapát, gazdag, barokk figurális díszítéssel, jelzett, nettó: 67,9 g, h: 21,5 cm
19116.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

19117.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 51, bruttó: 3,22 g
19118.

Rufpreis:
2 000 HUF

19119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
19120.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
19121.

Rufpreis:
5 000 HUF

19122.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF