Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564203
19111
412
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
2564179
19112
412
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,76 g
2564186
19113
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,6 g 2564210
19114
412
Jewellery
Ezüst(Ag) koszorús fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,13 g
2564208
19115
412
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
2486586
19116
412
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) tortalapát, gazdag, barokk figurális díszítéssel, jelzett, nettó: 67,9 g, h: 21,5 cm 1960346
19117
412
28000
Jewellery
2526634
19118
412
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 51, bruttó: 3,22 g
2506208
19119
412
Jewellery
2491821
19120
412
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
2491862
19121
412
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
2526984
19122
412
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF