Uhren Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2558176
11638
411
Watches
3 db retro ébresztőóra: UMF Ruhla Leisegang, Slava és egy szovjet vekker. Nem működik, kopott. 2556443
11639
411
Watches
Fém tokos zsebóra jelzés nélkül cca 1920. Működő, jó állapotban d: 50 mm 2556484
11640
411
Watches
Fém tokos Doxa zsebóra jelzett, cca 1920. Kissé sérült számlappal Működő, jó állapotban d: 50 mm 2560081
11641
411
85000
Watches
EBEL 183903 rozsdamentes acél női karóra 24 karátos galvanizált aranyozással, quartz szerkezettel, kopott, szíj nélkül, működik, d:36mm 2559926
11642
411
36000
Watches
Omega quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:32mm 2559979
11643
411
24000
Watches
CERTINA mechanikus szerkezet, 17 köves, kaliber: 2810, finombeállítással, működik, tokon apró korrózió, kopás, d:34mm
2557610
11644
411
Watches
Molnija mechanikus zsebóra, szép, működő állapotban d: 45 mm 2560004
11645
411
95000
Watches
Helbros férfi karóra, tripla dátumfunkcióval, mechanikus szerkezet, 17 köves, finombeállítással, működik, apró kopás, bőr szíjjal d:35mm
2559507
11646
411
Watches
Tissot quartz női karóra, fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:22mm
2559509
11647
411
Watches
2559599
11648
411
Watches
USSR (szovjet) Molnija 3603 ütésálló szovjet zsebóra római számos, működik, korának megfelelő kopásokkal, d:50 mm
2559911
11649
411
32000
Watches
Omega quartz férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, rossz szerkezet d:37mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF