Uhren Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559489
11662
411
Watches
Raymond Weil quartz férfi karóra, bőrszíjjal, nem működik d:22mm
2553235
11663
411
Watches
3db mechanikus óra (Pobeda, UMF, szovjet) nem járnak, sérült bőrszíjjal. d:32mm
2560017
11664
411
Watches
Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
2557615
11665
411
Watches
Editia zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet szép, működő állapotban d: 45 mm fém óraszíjjal 2559502
11666
411
Watches
Junghans mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseletes, működik d:22mm
2559510
11667
411
Watches
Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
2559506
11668
411
15000
Watches
Tissot PR 50 quartz férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm 2559903
11669
411
Watches
Sea Nevil mechanikus női karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:25mm
2559950
11670
411
85000
Watches
Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm
2533519
11671
411
Watches
Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, d: 35mm 2533342
11672
411
Watches
Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
2558380
11673
411
Watches
Tevise QT801 quartz karóra, dátumkijelzővel, vízálló, fém pánttal, működőképes, elemcserére szorul, d: 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF