Uhren

Zahl der Lose: 70

Raymond Weil quartz férfi karóra, bőrszíjjal, nem működik d:22mm
11662.

Rufpreis:
8 000 HUF

3db mechanikus óra (Pobeda, UMF, szovjet) nem járnak, sérült bőrszíjjal. d:32mm
11663.

Rufpreis:
5 000 HUF

Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
11664.

Rufpreis:
12 000 HUF

Editia zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet szép, működő állapotban d: 45 mm fém óraszíjjal
11665.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
18

Junghans mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseletes, működik d:22mm
11666.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
11667.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tissot PR 50 quartz férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm
11668.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sea Nevil mechanikus női karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:25mm
11669.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm
11670.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, d: 35mm
11671.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
11672.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tevise QT801 quartz karóra, dátumkijelzővel, vízálló, fém pánttal, működőképes, elemcserére szorul, d: 4,5 cm
11673.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF