Uhren Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2534267
11698
411
100000
Watches
Omega kalapács automata férfi karóra, 1950-1959 közötti, acél számlap, aranyozott tokban, kopott, d:34 mm.
2533008
11699
411
Watches
Hechinger quartz asztali óra, működik, m:14cm 2532981
11700
411
Watches
Slava kulcs alakú asztali óra, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 8,5cm
2533382
11701
411
Watches
Peter és Junghans vekker, kopott, működik. m: 7,5 és 10 cm 2533663
11702
411
15000
Watches
Chevalier Prestige férfi karóra, automata szerkezettel, működik, kopott, dobozban, d:40mm 2557722
11703
411
Watches
Danuvia vekker, szép állapotban, h: 22,5 cm 2485404
11704
411
24000
Watches
2392601
11705
411
55000
Watches
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban.
2556508
11706
411
Watches
7 db régi zsebóra, benne vasutas is, nagyrészt nem működik, alkatrésznek 2562407
11707
411
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF