Uhren Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559920
11650
411
32000
Watches
Omega Seamaster japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm 2533332
11651
411
Watches
2515873
11652
411
Watches
Seiko 5 automata karóra naptár funkcióval, működő, jó állapotban, karcos üveggel. d:36 mm
2515870
11653
411
Watches
2 db Pobeda kézi felhúzós férfi karóra, egyik működik. d: 32 mm 2559907
11654
411
Watches
Timex electric féefi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:37mm
2559500
11655
411
Watches
Edox quartzférfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm
2532534
11656
411
180000
Watches
2533361
11657
411
Watches
Courtoise karpereces d:5,5cm női karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, d: 18mm 2559419
11658
411
Watches
Anker mechanikus szerkezetű nő karóra, kopott vászon szíjjal, működik, kopott, d:15mm 2559418
11659
411
Watches
Bulova hangvillás szerkezetű férfi karóra, kopott bőr szíjjal, nem működik, sérült üveg, d:35mm 2559493
11660
411
46000
Watches
Eterna automata férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:30mm
2560059
11661
411
85000
Watches
JAEGER férfi karóra, Favre-Leuba szerkezettel, 1960 körül, aranyozott tok, kopott, bőr szíjjal, működik, d:35mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF