Uhren

Zahl der Lose: 70

Omega Seamaster japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm
11650.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
13

11651.

Rufpreis:
10 000 HUF

Seiko 5 automata karóra naptár funkcióval, működő, jó állapotban, karcos üveggel. d:36 mm
11652.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Pobeda kézi felhúzós férfi karóra, egyik működik. d: 32 mm
11653.

Rufpreis:
4 000 HUF

Timex electric féefi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:37mm
11654.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Edox quartzférfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm
11655.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11656.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Courtoise karpereces d:5,5cm női karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, d: 18mm
11657.

Rufpreis:
5 000 HUF

Anker mechanikus szerkezetű nő karóra, kopott vászon szíjjal, működik, kopott, d:15mm
11658.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bulova hangvillás szerkezetű férfi karóra, kopott bőr szíjjal, nem működik, sérült üveg, d:35mm
11659.

Rufpreis:
12 000 HUF

Eterna automata férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:30mm
11660.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

JAEGER férfi karóra, Favre-Leuba szerkezettel, 1960 körül, aranyozott tok, kopott, bőr szíjjal, működik, d:35mm
11661.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF