Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 61

Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm
11613.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Afrikai faragott ébenfa szobor, kopott, m: 31 cm
11614.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ágh Fábián Sándor (1954): Munkácsy Árpád (1901-1977) épületgépészeti díj. Bronz. márvány talapzaton, Jelzett. m: 21 cm
11615.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
11616.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kovács Tamás László. (1964): Inox III. 2009. Jelzett. m: 35 cm
11617.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vadászkutya, ón, kopott, jelzett, m: 15cm
11618.

Rufpreis:
6 000 HUF

11619.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
11620.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűzanya. aranyozott fém öntvény szobor. 26 cm
11621.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Elefántok. Faragott keményfa szobor. 24x18 cm
11622.

Rufpreis:
5 000 HUF

Faragott fa sas madár szobor 29 cm
11623.

Rufpreis:
2 800 HUF

Faragott alabástrom sas madár szobor 15 cm
11624.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF