Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2524715
11613
411
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm
2513657
11614
411
3800
Afrikai faragott ébenfa szobor, kopott, m: 31 cm
2525369
11615
411
Ágh Fábián Sándor (1954): Munkácsy Árpád (1901-1977) épületgépészeti díj. Bronz. márvány talapzaton, Jelzett. m: 21 cm
2528457
11616
411
Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
2528403
11617
411
15000
Kovács Tamás László. (1964): Inox III. 2009. Jelzett. m: 35 cm
2516941
11618
411
Vadászkutya, ón, kopott, jelzett, m: 15cm
2500221
11619
411
2531236
11620
411
Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm 2561826
11621
411
3400
Szűzanya. aranyozott fém öntvény szobor. 26 cm 2561478
11622
411
Elefántok. Faragott keményfa szobor. 24x18 cm 2561239
11623
411
Faragott fa sas madár szobor 29 cm
2561250
11624
411
Faragott alabástrom sas madár szobor 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF