Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561263
11625
411
Sculptures, statuettes, plaques
Fém sas madár szobor fa talapzaton 17 cm
2561222
11626
411
3400
Alabástrom sas figura. 20 cm 2556045
11627
411
Württembergi labdarúgó bajnok bronz relief, alabástrom alapon, Németország 1932, jelzett: Kerr. 11,5x8cm 2557600
11628
411
Kun jelzéssel: Ivó akt, terrakotta figura, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2560557
11629
411
Kő Pál (1941-2020): Éljen Sütő András - fenyő. Terrakotta. Jelzett, kopásokkal. 13x19 cm 2560552
11630
411
Leányarc. Réz kisplasztika fa alapon 24x16 cm 2561076
11631
411
Budavári sikló, 1870-1995. Bronz kisplasztika, jelzés nélkül, 8x9 cm
2562300
11632
411
Elefánt fej. Faragott fa fali dísz. Felakasztható 26x27 cm
2538292
11633
411
Bagoly, polirezin, jelzés nélkül, kopott, kis hibával, m:22cm 2553505
11634
411
Jelzés nélkül: Faun és Nimfa erotikus jelenet. Öntött patinázott bronz relief, kopott, d:11,5cm 2555349
11635
411
Bányász törpe figura ásvány talapzaton, m: 7 cm 2560556
11636
411
2 db egyházi, elsőáldozó kisplasztika. réz, kétoldalas. 9x11 cm, d: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF