Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2532531
11600
411
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm
2512605
11601
411
140000
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
2525966
11602
411
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm
2395237
11603
411
2553299
11604
411
Günther Prinot: Udvari bolond. Faragott fa szobor. Festett .26 cm 2369344
11605
411
11000
Szenegál, Dakar, tömör fa maszk. Nagy méretű faragvány. 70 cm
2493740
11606
411
34000
Diszkoszvető, patinázott bronz, márványtalpon, jelzés nélkül. m: 37 cm
2523989
11607
411
2561041
11608
411
Síva istennő. Bronz szobor, jelzés nélkül, m: 19 cm 2525792
11609
411
2 db antik biedermeier játék jászol figura kőpép, enyv, kőpor. kopásokkal 8 cm, 10 cm 2522565
11610
411
90000
Bonaparte Napóleon halotti maszkja, öntött patinázott bronz, fa alapon. Dr. François Carlo Antommarchi negatív arclevonat: 1821; öntés: XX. század. cca. 9 kg. 32x16cm 2542569
11612
411
Olvashatatlan jelzéssel: Búsuló. Patinázott bronz, kopott, 24x17cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF