Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 61

NA jelzéssel: Átváltoztatva. Alumínium, márvány talpon. Kopott. m:26cm
11588.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Párvati hindu istennő, bronz, alabástrom talpon, kopott, jelzés nélkül, m:23cm
11589.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
16

Üvöltő oroszlán, ón, réz és fa talapzaton. Jelzés nélkül, 17x9x9cm
11590.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Széken ülő afroamerikai jazz zenész, hidegen festett alumínium, erősen kopott, jelzés nélkül. cca. 1920 körül m: 14cm
11591.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
18

Naszreddin szúfi hodzsa, festett fémötvözet, kopott, jelzés nélkül, m:14cm
11592.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Artemisz a vadászat görög istennőjének bronzszobra. Jelzés nélkül, kopott, m:24cm
11593.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
18

Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz relief, fa keretben, jelzett, 23x18 cm
11594.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
10

D'Ador Mod Pat: 'Romantikus pár' műgyanta szobor. Jelzett, m:27cm
11595.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül, kerámiafestő lány, festett gipsz, kopott, festés hibával m:25cm
11596.

Rufpreis:
3 000 HUF

11597.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
11598.

Rufpreis:
8 000 HUF

Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
11599.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF