11613.
Beendet 411. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
100 000 HUF
271,00 EUR, 312,50 USD
Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm