Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

Lestyán Sándor (szerk.): Utazás az új Magyarországon. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés,
15763.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV. köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése.
15764.

Rufpreis:
2 000 HUF

15765.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15766.

Rufpreis:
2 000 HUF

A honfoglaló magyarság. Szerk.: Fodor István. Bp, 1996, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papír kötésben, a címlapon ceruzás jegyzetekkel.
15767.

Rufpreis:
1 400 HUF

15768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15769.

Rufpreis:
2 000 HUF

15770.

Rufpreis:
1 200 HUF

15771.

Rufpreis:
2 000 HUF

15772.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár László Miklós: A híres vadnyugat. Bp., 1983, Móra. Kartonált papírkötés, jó állapotban.
15773.

Rufpreis:
2 000 HUF

15774.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF