Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411760
15739
408
Books: History
2405029
15740
408
Books: History
2381544
15741
408
Books: History
2386601
15742
408
Books: History
2389077
15743
408
Books: History
2460034
15744
408
Books: History
2460058
15745
408
Books: History
2460012
15746
408
Books: History
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
2523616
15747
408
Books: History
Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
2527824
15748
408
Books: History
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
2526418
15749
408
Books: History
Jakó Zsigmond, Radu Manolescu: A latin írás története. Bp., 1987, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jakó Zsigmond (1916-2008) történész, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány. 2523816
15750
408
Books: History
Dümmerth Dezső: Az Árpádok nyomában. [Bp.], 1996.,Junior. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF