Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

15739.

Rufpreis:
2 000 HUF

15740.

Rufpreis:
1 200 HUF

15741.

Rufpreis:
800 HUF

15742.

Rufpreis:
1 000 HUF

15743.

Rufpreis:
1 200 HUF

15744.

Rufpreis:
1 600 HUF

15745.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
15746.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
15748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jakó Zsigmond, Radu Manolescu: A latin írás története. Bp., 1987, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jakó Zsigmond (1916-2008) történész, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
15749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dümmerth Dezső: Az Árpádok nyomában. [Bp.], 1996.,Junior. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15750.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF