Diószegi, György-Gáti, József: A multitude of spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Bp., 1992.,B+H. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar történelmi okmánytár, a brüsseli országos levéltárból és a burgundi könyvtárból. I. köt.: 1441-1538. Összeszedte s lemásolta: Hatvani Mihály. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. I. Osztály Okmánytárak I. köt. Pest, 1857., MTA,(Emich Gusztáv-ny.), XXI+2+387 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ex libris-szel.
Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Demokratikus Magyarország Monográfiája. 1848-1948. Száz év a szabadságért. Szerk.: Szendrő Ferenc. Az irodalmi szemelvényeket és a mű bibliográfiáját Tiszay Andor válogatta és állította össze.; Negyvennyolctól negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre.; "Negyvennyolc szellemében a jobb magyar jövőért! " A 48-as ifjúsági bizottságok országépítő munkája. 1947-1948-ig. Bp., 1948, Dolgozók Kultúrszövetsége, (Kispest, Faragó Imre-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
Dr. Kis Józsefné-Garamvölgyi Ernőné (szerk.): Régi magyarországi nyomtatványok I-II. A Lévay József Könyvtár katalógusai 4. Miskolc, 1990. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.