Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

15751.

Rufpreis:
1 200 HUF

15752.

Rufpreis:
1 600 HUF

15753.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15754.

Rufpreis:
800 HUF

Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
15755.

Rufpreis:
1 000 HUF

15756.

Rufpreis:
4 000 HUF

15757.

Rufpreis:
3 000 HUF

15758.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.
15759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadt
15760.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15761.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15762.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF