https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 141
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2506210
15775
408
0
1800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I. kötet. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t.+XXX+2+512 p. Korabeli vászon-kötés, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2446277
15776
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Helyünk Európában. Nézetek és koncepciók a 20. századi Magyarországon. I-II. kötet. Válogatta és szerkesztette: Ring Éva. A bevezető tanulmányt írta: Berend T. Iván. Bp, 1986, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2390657
15777
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2389685
15778
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Szinai Miklós-Szűcs László: Bethlen István titkos iratai. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2385656
15779
408
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2345850
15780
408
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
1956 a sajtó tükrében.1956. október 22-november 5. Szerk: Izsák Lajos-Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2410460
15781
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2410427
15782
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
1956 a sajtó tükrében.1956. október 22-november 5. Szerk: Izsák Lajos-Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2446306
15783
408
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. H.n. 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, foltos és szakadozott papír védőborítóval, belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2529469
15784
408
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyeste Zoltán: Recsk - Emberek az embertelenségben, Bp., 1989. Püski. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2325932
16504
408
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2324097
16508
408
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse