Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 141

15715.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
15716.

Rufpreis:
1 600 HUF

15717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gratz Gusztáv: A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó, 354+6 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15718.

Rufpreis:
1 800 HUF

Chaim Bermant, Michael Weitzman: Ebla. Egy ismeretlen ókori civilizáció. Ford.: Fröhlich Ida. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
15719.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1968., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel egy jegyzetlapon.
15720.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Kodolányi János: A finnugor őshaza nyomában. Vál. és szerk.: - -. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1973, Gondolat. 449 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15721.

Rufpreis:
800 HUF

Zsedényi Aladár: Szabadságharcunk 1848-49-ben. 59 képpel. Bp., 1907, Hornyánszky. 23p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, hátoldalán korabeli tulajdonosi bélyegzővel.
15722.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sziklay János dr.: II. Rákóczi Ferenc élete. Bp., 1906, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakadással, kopottas állapotban.
15723.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bencze László: Königgrätz. A testvérháború vége. Bp., 1991., Zrínyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, az elülső borítón gyűrődésnyommal, pár lap szélén és lap alján a kötésnél gyűrődésnyomokkal, kis sérülésekkel.
15724.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemeskürty István: Magyarnak számkivetve. A nemzettudat válságai. Bp., 2003, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15725.

Rufpreis:
800 HUF

Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben.
15726.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF