Chaim Bermant, Michael Weitzman: Ebla. Egy ismeretlen ókori civilizáció. Ford.: Fröhlich Ida. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.