Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2511977
19096
406
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,64 g 2511962
19097
406
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 5,58 g
2511957
19098
406
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 49 cm, bruttó: 6 g 2511967
19099
406
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 11,6 g 2511639
19100
406
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart fülbevalópár, jelzett, h: 4,5 cm, nettó: 3,59 g 2511884
19101
406
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,85 g 2511857
19102
406
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó: 6,76 g
2511869
19103
406
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzéssel és jelzés nélkül, d: 1 és 1,5 cm, nettó: 5,4 g 2511671
19104
406
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, 2,5×1,8 cm, nettó: 4,7 g
2511481
19105
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 58, 59, bruttó: 3,74 g 2511743
19106
406
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú áttört fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, nettó: 2,16 g 2511972
19107
406
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 10 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF