Juwelen

Zahl der Lose: 237

cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul, az üveg hiányzik, az óratesten kis horpadások. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g
19228.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag): Fa sétapálca ezüst nyéllel. Gót felirattal: Székesfehérvár 1894. Jelzett. Bruttó: 200 g
19229.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) Kristály kínáló, ezüst talppal, jelzett, bruttó: 320g, m: 8 cm
19230.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

Ezüst (Ag) szecessziós dísztál, jelzés nélkül, bruttó: 373g, d: 27,5 cm
19231.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, bruttó: 198g, d: 19,5 cm
19232.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag): Gyertyatartó pár, jelzett, antik bécsi fémjel 1850 körül. nettó: 384 g, m: 25,5 cm
19233.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Hiányos. 2x6 db kés, 2x5 db villa, 5 db kiskanál, 6 db kanál, 2 db tálaló kanál Összesen nettó 1292 g + ezüst nyelű kések
19234.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

19235.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

19236.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF