Ezüst (Ag): Gyertyatartó pár, jelzett, antik bécsi fémjel 1850 körül. ... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Juwelen/Juwelen~1000001/Ezust-Ag-Gyertyatarto-par-jelzett-antik-becsi-femjel-1850-korul-netto-384-g-m-25-5-~II2512696
2512696
19233
406
100000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag): Gyertyatartó pár, jelzett, antik bécsi fémjel 1850 körül. nettó: 384 g, m: 25,5 cm
: karap_norbert