Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507760
19216
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt színes kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
2507763
19217
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szabja formájú medál, jelzett, h: 6 cm, nettó: 9,7 g
2507768
19218
406
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent György medál, jelzett, 3,5×2,5 cm, nettó: 5,2 g 2507774
19219
406
Jewellery
Ezüst(Ag) medál kék kővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,8 g 2506212
19220
406
Jewellery
Ezüst(Ag) táncos miniatűr, jelzett, m: 10 cm, nettó: 32 g 2494335
19221
406
Jewellery
Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzett, jó állapotban, h:24 cm, bruttó:105 g 2512508
19222
406
Jewellery
Ezüst (Ag): Dísztőr, jelzett, nettó: 10 g, h: 20 cm 2387650
19223
406
32000
Jewellery
6 db antik ezüst evőeszköz. Jelzettek, mesterjegyesek, nettó 220 g + egy ezüst nyelű kés
2413934
19224
406
180000
Jewellery
Iposa 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, Bruttó 17,07 g, d: 18 mm / 18C gold Iposa women's watch. Works well, 17,07 g, d: 18 mm
2512545
19225
406
Jewellery
Ezüst (Ag) fejű sétapálca. Gravírozott, virágokkal díszített. Jelzett. 90 cm 2512907
19226
406
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) hólyagos tálca, jelzett, 35,5×18 cm, nettó: 340 g 2510086
19227
406
30000
Jewellery
6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF