Juwelen

Zahl der Lose: 237

Rózsaszín cirkónia, 1×1 cm
19132.

Rózsaszín cirkónia, 1×1 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) Női óratartó, jelzett, h: 15 cm, nettó: 10g
19133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, nettó: 9,7g
19134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) Fényképtartó medál, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 28g
19135.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) Prágai koronázási ékszerek miniatűr másolata. díszdobozban. jelzett, bruttó: 13,2g
19136.

Rufpreis:
10 000 HUF

14k arany (Au) gyűrű m: 59. szintetikus kővel bruttó 1,8 g
19137.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) ornamentikus bross, apró kövekkel, jelzett, 4×2,5 cm, bruttó: 5 g
19138.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) bross, apró kövekkel, jelzett, 5,9×1 cm, bruttó: 4,9 g
19139.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró sárga kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,4 g
19140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) félkarika fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,1 g
19141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) fantáziaszemes áttört karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 15,1 g
19142.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 12,8 g
19143.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF