Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507620
19132
406
Jewellery
Rózsaszín cirkónia, 1×1 cm
2504232
19133
406
Jewellery
Ezüst (Ag) Női óratartó, jelzett, h: 15 cm, nettó: 10g 2504199
19134
406
Jewellery
Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, nettó: 9,7g 2504228
19135
406
Jewellery
Ezüst (Ag) Fényképtartó medál, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 28g 2505404
19136
406
Jewellery
Ezüst (Ag) Prágai koronázási ékszerek miniatűr másolata. díszdobozban. jelzett, bruttó: 13,2g 2507886
19137
406
Jewellery
14k arany (Au) gyűrű m: 59. szintetikus kővel bruttó 1,8 g 2508578
19138
406
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus bross, apró kövekkel, jelzett, 4×2,5 cm, bruttó: 5 g 2508589
19139
406
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) bross, apró kövekkel, jelzett, 5,9×1 cm, bruttó: 4,9 g 2508592
19140
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró sárga kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,4 g 2508601
19141
406
Jewellery
Ezüst(Ag) félkarika fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,1 g 2506209
19142
406
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes áttört karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 15,1 g 2508641
19143
406
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 12,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF