Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2508726
19168
406
Jewellery
Ezüst(Ag) köves "csillag" gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,5 g 2508660
19169
406
Jewellery
Ezüst(Ag) legyezőmintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 2,5 g 2506612
19170
406
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű markazittal ékítve. m: 52, bruttó: 4g
2507617
19171
406
Jewellery
2507532
19172
406
Jewellery
Ezüst (Ag) Kanál és késbak, jelzett, h: 14 és 9 cm, nettó: 36g 2505921
19173
406
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Sérült, kopott, vésett GR monogrammal. Jelzett 8x9 cm bruttó: 90g 2505964
19174
406
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív tálka, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 64 g (Anglia, London, 1973, JHO mesterjeggyel) 2506771
19175
406
38000
Jewellery
Ezüst (Ag): Címeres szivar szelence. Jelzett. nettó: 201g, 13x9 cm 2506603
19176
406
Jewellery
Ezüst (Ag) díszvilla, jelzett. h: 21 cm, nettó: 45g
2507347
19177
406
36000
Jewellery
Arany (Au) 14K art deco fülbevalópár, rózsakvarccal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,7 g 2507350
19178
406
80000
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevalópár, zafírral és gyönggyel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5 g 2508568
19179
406
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 22 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF