Juwelen

Zahl der Lose: 237

Ezüst(Ag) köves "csillag" gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,5 g
19168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) legyezőmintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 2,5 g
19169.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű markazittal ékítve. m: 52, bruttó: 4g
19170.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fehér cirkónia, 1×1 cm
19171.

Fehér cirkónia, 1×1 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) Kanál és késbak, jelzett, h: 14 és 9 cm, nettó: 36g
19172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Sérült, kopott, vésett GR monogrammal. Jelzett 8x9 cm bruttó: 90g
19173.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív tálka, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 64 g (Anglia, London, 1973, JHO mesterjeggyel)
19174.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag): Címeres szivar szelence. Jelzett. nettó: 201g, 13x9 cm
19175.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) díszvilla, jelzett. h: 21 cm, nettó: 45g
19176.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Arany (Au) 14K art deco fülbevalópár, rózsakvarccal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,7 g
19177.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Arany (Au) 14K fülbevalópár, zafírral és gyönggyel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5 g
19178.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) masszív kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 22 g
19179.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF