Juwelen

Zahl der Lose: 237

Ezüst(Ag) fülbevalópár, rózsaszín kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 6,81 g
19108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,6 g
19109.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) köves dupla gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,5 g
19110.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) macskás gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 3,8 g
19111.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) masszív gyűrű fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 16,9 g
19112.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) "szem" gyűrű, jelzett, méret: 59, kopásnyomokkal, bruttó: 2,9 g
19113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyitott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 10 g
19114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 11 g
19115.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 55, 56, bruttó: 5,6 g
19116.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 54, 55, bruttó: 4,3 g
19117.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) türkizes fülbevalópár, jelzett, 1,3×1,3 cm, bruttó: 1,86 g
19118.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
19119.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF