Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2511747
19108
406
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, rózsaszín kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 6,81 g
2511705
19109
406
Jewellery
Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,6 g
2511566
19110
406
Jewellery
Ezüst(Ag) köves dupla gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,5 g 2511568
19111
406
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) macskás gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 3,8 g 2511571
19112
406
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív gyűrű fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 16,9 g
2511574
19113
406
Jewellery
Ezüst(Ag) "szem" gyűrű, jelzett, méret: 59, kopásnyomokkal, bruttó: 2,9 g 2511608
19114
406
Jewellery
Ezüst(Ag) nyitott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 10 g 2511616
19115
406
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 11 g 2511623
19116
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 55, 56, bruttó: 5,6 g
2511544
19117
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 54, 55, bruttó: 4,3 g 2511384
19118
406
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) türkizes fülbevalópár, jelzett, 1,3×1,3 cm, bruttó: 1,86 g 2511554
19119
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF