Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

3 db állatfigura: Básztet egyiptomi macskaistennő szobor, ló és Disney elefánt játékfigura, m: 5,5 cm - 17 cm
11726.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maped kétlyukú lyukasztó, 60-70 lap, fém és műanyag, kopásokkal, 20,5x12,5x17 cm
11727.

Rufpreis:
1 600 HUF

Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon, szürke színben, alján "Magyar Posta tulajdona" jelzéssel, kopásokkal, 19x13x10 cm
11728.

Rufpreis:
3 000 HUF

Monilex elektromos darálógép, eredeti dobozában, nem kipróbált, kis kopásokkal, m: 16,5 cm
11729.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, kopásokkal, csorbákkal, 34x6x9 cm
11730.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi szalon kabát, használt, kopásokkal a bélésen
11731.

Rufpreis:
5 000 HUF

Földgömb, kopásnyomokkal, m: 27 cm
11732.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db festett, faragott népi edény.  Fa, XX. sz. eleje. 21 cm Kopott
11733.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1980 Misa maci, az 1980-as moszkvai olimpia kabalafigurája, plüss figura, jó állapotban, m: 49 cm
11734.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db régi cigányfúró, rozsdafoltokkal, h: 14 cm - 40 cm
11735.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db nagyméretű betonfúrószár, az egyik rozsdafoltos
11736.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi asztalos kézi furdancs, fém és fa, 2 db fúróval, rozsdafoltos, hibákkal, h: 34,5 cm
11737.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF