Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404393
11726
396
Flea Market
3 db állatfigura: Básztet egyiptomi macskaistennő szobor, ló és Disney elefánt játékfigura, m: 5,5 cm - 17 cm 2404380
11727
396
Flea Market
Maped kétlyukú lyukasztó, 60-70 lap, fém és műanyag, kopásokkal, 20,5x12,5x17 cm
2404363
11728
396
Flea Market
Telefongyár Rt. retró tárcsázós telefon, szürke színben, alján "Magyar Posta tulajdona" jelzéssel, kopásokkal, 19x13x10 cm 2404345
11729
396
Flea Market
Monilex elektromos darálógép, eredeti dobozában, nem kipróbált, kis kopásokkal, m: 16,5 cm 2404279
11730
396
Flea Market
Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, kopásokkal, csorbákkal, 34x6x9 cm 2405071
11731
396
Flea Market
Régi szalon kabát, használt, kopásokkal a bélésen
2405431
11732
396
Flea Market
Földgömb, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2406169
11733
396
Flea Market
2 db festett, faragott népi edény. Fa, XX. sz. eleje. 21 cm Kopott 2406140
11734
396
Flea Market
cca 1980 Misa maci, az 1980-as moszkvai olimpia kabalafigurája, plüss figura, jó állapotban, m: 49 cm 2406061
11735
396
Flea Market
4 db régi cigányfúró, rozsdafoltokkal, h: 14 cm - 40 cm 2406052
11736
396
Flea Market
4 db nagyméretű betonfúrószár, az egyik rozsdafoltos
2406045
11737
396
Flea Market
Régi asztalos kézi furdancs, fém és fa, 2 db fúróval, rozsdafoltos, hibákkal, h: 34,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF