Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Régi pincezár, kulccsal, rozsdás, 16×18 cm
11702.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réz váza, párban, állatfigurákkal, 20,5×6,5 cm
11703.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tüskét szedő férfi, spiáter, jelzés nélkül, m: 14 cm
11704.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Kartonpapírral bélelt, műbőr bevonatú fa (?) doboz, aranyszínű leveles díszítéssel, K.M. jelzéssel, apró kopásokkal, 8,5x22x31,5 cm
11705.

Rufpreis:
1 000 HUF

8 darabos fém és réz tétel, benne kulcstartó, kis kupa, pohár stb., kopásokkal, 5-11 cm
11706.

Rufpreis:
3 000 HUF

7 db dohányzó kellék, fém vagy fa: különböző, régi és új öngyűjtők, hamutartó, faragott fa pipa, egy részük eredeti dobozában vagy egyéb dobozban, kisebb kopásokkal, 5-13 cm, a nagyobb doboz 9x15x18
11707.

Rufpreis:
5 000 HUF

13 db fém és réz tárgy, köztük dísztál, falitányér, cukorcsipesz, cigarettatartó, doboz fa belsővel stb., kopásokkal, d: 13-24 cm , h: 11,5-22 cm
11708.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes bolhapiaci tétel, benne 10 db CD (Alphaville, Bikini stb.), eredetik és másoltak, faliképek,  fém gyertyatartó, apró játékok stb., jó állapotban, 3-20 cm
11709.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 klf figyelmeztető, zománcozott fém tábla, az egyik kopott, horpadt, 15x30 cm és 17x35 cm
11710.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

2 db kerek fadoboz, kézzel festett díszítéssel, az egyik Nagy Lászlóné jelzéssel, kopásokkal, d: 9 cm és 13,5 cm
11711.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fém süteményes doboz, vésett díszítéssel, kisebb hibákkal, 10x20x14,5 cm
11712.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa játékházikó táblára szögelve, kicsit hiányos, kopott, m: 9,5 cm, h: 18 cm
11713.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF