Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405561
11702
396
Flea Market
Régi pincezár, kulccsal, rozsdás, 16×18 cm
2405558
11703
396
3200
Flea Market
Réz váza, párban, állatfigurákkal, 20,5×6,5 cm 2405727
11704
396
Flea Market
Tüskét szedő férfi, spiáter, jelzés nélkül, m: 14 cm 2407351
11705
396
Flea Market
Kartonpapírral bélelt, műbőr bevonatú fa (?) doboz, aranyszínű leveles díszítéssel, K.M. jelzéssel, apró kopásokkal, 8,5x22x31,5 cm 2407229
11706
396
Flea Market
8 darabos fém és réz tétel, benne kulcstartó, kis kupa, pohár stb., kopásokkal, 5-11 cm 2407236
11707
396
Flea Market
7 db dohányzó kellék, fém vagy fa: különböző, régi és új öngyűjtők, hamutartó, faragott fa pipa, egy részük eredeti dobozában vagy egyéb dobozban, kisebb kopásokkal, 5-13 cm, a nagyobb doboz 9x15x18
2407244
11708
396
Flea Market
13 db fém és réz tárgy, köztük dísztál, falitányér, cukorcsipesz, cigarettatartó, doboz fa belsővel stb., kopásokkal, d: 13-24 cm , h: 11,5-22 cm
2407257
11709
396
Flea Market
Vegyes bolhapiaci tétel, benne 10 db CD (Alphaville, Bikini stb.), eredetik és másoltak, faliképek, fém gyertyatartó, apró játékok stb., jó állapotban, 3-20 cm 2407317
11710
396
Flea Market
2 klf figyelmeztető, zománcozott fém tábla, az egyik kopott, horpadt, 15x30 cm és 17x35 cm 2407750
11711
396
Flea Market
2 db kerek fadoboz, kézzel festett díszítéssel, az egyik Nagy Lászlóné jelzéssel, kopásokkal, d: 9 cm és 13,5 cm
2407486
11712
396
Flea Market
Fém süteményes doboz, vésett díszítéssel, kisebb hibákkal, 10x20x14,5 cm 2407792
11713
396
Flea Market
Fa játékházikó táblára szögelve, kicsit hiányos, kopott, m: 9,5 cm, h: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF