Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411137
11678
396
Flea Market
Orientális vagy török fém dísztőr réz tokban, kopásnyomokkal, h: 36 cm + török réz levélbontó kés tokban, apró kopásnyomokkal, h: 18 cm + egyiptomi fém gyertyatartó, m: 21 cm 2408941
11679
396
40000
Flea Market
Antik bronz hajóablak, d: 28,5 cm
2411635
11680
396
Flea Market
Vegyes nagy írószer és hozzá kapcsolódó tétel: Stedtler aranyozott toll eredeti műanyag dobozában; 6 db tuskihúzó hegy; 7 db Parker golyóstoll betét; 10 db grafit ceruza betét; férfi autós fekete műbőr kézi táska jó állapotban; Toldi tümblevélpapír elegáns barna bőr mappában, jó állapotban; napelemes számológép; stb.
2411353
11681
396
Flea Market
Delfti fajansz petróleumlámpa üveg búrával, máz alatti kékfestéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2411332
11682
396
Flea Market
Régebbi dekoratív fém postaláda, míves kulccsal, zár működik, kopásnyomokkal, 24,5x18,5x6 cm 2411324
11683
396
Flea Market
2 db régi fürdőszobai fém szerelvény (szappan. és pohártartó), egyik utólag krómozva, kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, h: 22 cm 2407121
11684
396
Flea Market
2 db üveg töltőtoll, h: 14,5 és 16,5 cm 2411680
11685
396
Flea Market
Retro hőmérő, szövet borítással, száraz virágokkal díszített, 49 cm 2411786
11686
396
Flea Market
2 db erdélyi színes, dekoratív szőttes, két végén rojtos díszítéssel, apró foltokkal, 220x43 cm
2406446
11687
396
Flea Market
A Szent Korona képe, üvegezett keretben, 13×9 cm, keret: 28×21,5 cm 2411827
11688
396
Flea Market
Ramses réz kávédaráló, jelzett, 18×12×12 cm 2412339
11689
396
Flea Market
Réz mozsár törővel, m: 13 cm, h: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF