Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Orientális vagy török fém dísztőr réz tokban, kopásnyomokkal, h: 36 cm + török réz levélbontó kés tokban, apró kopásnyomokkal, h: 18 cm + egyiptomi fém gyertyatartó, m: 21 cm
11678.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik bronz hajóablak, d: 28,5 cm
11679.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vegyes nagy írószer és hozzá kapcsolódó tétel: Stedtler aranyozott toll eredeti műanyag dobozában; 6 db tuskihúzó hegy; 7 db Parker golyóstoll betét; 10 db grafit ceruza betét; férfi autós fekete műbőr kézi táska jó állapotban; Toldi tümblevélpapír elegáns barna bőr mappában, jó állapotban; napelemes számológép; stb.
11680.

Rufpreis:
10 000 HUF

Delfti fajansz petróleumlámpa üveg búrával, máz alatti kékfestéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11681.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régebbi dekoratív fém postaláda, míves kulccsal, zár működik, kopásnyomokkal, 24,5x18,5x6 cm
11682.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
19

2 db régi fürdőszobai fém szerelvény (szappan. és pohártartó), egyik utólag krómozva, kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, h: 22 cm
11683.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db üveg töltőtoll, h: 14,5 és 16,5 cm
11684.

Rufpreis:
2 000 HUF

Retro hőmérő, szövet borítással, száraz virágokkal díszített, 49 cm
11685.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db erdélyi színes, dekoratív szőttes, két végén rojtos díszítéssel, apró foltokkal, 220x43 cm
11686.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Szent Korona képe, üvegezett keretben, 13×9 cm, keret: 28×21,5 cm
11687.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ramses réz kávédaráló, jelzett, 18×12×12 cm
11688.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz mozsár törővel, m: 13 cm, h: 22 cm
11689.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF