Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409132
11666
396
Flea Market
Régi úti vasaló, h. 13 cm, m: 8 cm, nem kipróbált, bőr tokkal + összehajtható úti szoknyatartó 2409116
11667
396
Flea Market
Dekoratív neorokokó stílusú réz asztali tükör támasztó lábbal, 30x20 cm 2409096
11668
396
Flea Market
cca 1920-1940 Nettolin légfertőtlenítő pumpa, fém, fa fogóval, kopásokkal, horpadásokkal, h: 39 cm
2409090
11669
396
Flea Market
Egy doboznyi, kb. 40-45 db Torped fehér gyertya, m: 17 cm, d: 2 cm 2409030
11670
396
Flea Market
cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott
2408963
11671
396
Flea Market
Kínai stílusú teás készlet, kerámia kannával, 4 db fül és alj nélküli kerámia csészével, műanyag tálcával, matricás dekorral, apró kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában
2408954
11672
396
Flea Market
Régi alabástrom elektromos asztali lámpa, hiányos, sérült vezetékkel és csatlakozóval, kopott, tetején és éleinél kissé sérült, nem kipróbált, m: 15 cm, d: 12 cm 2408951
11673
396
Flea Market
Slima retro svájci mechanikus számológép, kopott, nem kipróbált, m: 11,5 cm, h: 20 cm 2410230
11674
396
Flea Market
3 db kis méretű és 3 db nagy méretű fém doboz, kopott
2409941
11675
396
Flea Market
Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, kopott, 40x70 cm 2411095
11676
396
Flea Market
Fém fali dísztányér, közepén ötágú csillaggal, peremén virágokkal (?) díszített, kopásnyomokkal, d: 25 cm
2411082
11677
396
Flea Market
2 db fali dísztányér: Iparművészeti Lignifer, réz, plasztikus figurális csikós és ló díszítéssel, belül fával bélelt, alján hiányos címkével jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm + Szőlőevők, plasztikus figurális díszítéssel, fém,jelzés nélkül, d: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF