Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Régi úti vasaló, h. 13 cm, m: 8 cm, nem kipróbált, bőr tokkal +  összehajtható úti szoknyatartó
11666.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív neorokokó stílusú réz asztali tükör támasztó lábbal, 30x20 cm
11667.

Rufpreis:
2 000 HUF
28

cca 1920-1940 Nettolin légfertőtlenítő pumpa, fém, fa fogóval, kopásokkal, horpadásokkal, h: 39 cm
11668.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy doboznyi, kb. 40-45 db Torped fehér gyertya, m: 17 cm, d: 2 cm
11669.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott
11670.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai stílusú teás készlet, kerámia kannával, 4 db fül és alj nélküli kerámia csészével, műanyag tálcával, matricás dekorral, apró kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában
11671.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi alabástrom elektromos asztali lámpa, hiányos, sérült vezetékkel és csatlakozóval, kopott, tetején és éleinél kissé sérült, nem kipróbált,  m: 15 cm, d: 12 cm
11672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Slima retro svájci mechanikus számológép, kopott, nem kipróbált,  m: 11,5 cm, h: 20 cm
11673.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db kis méretű és 3 db nagy méretű fém doboz, kopott
11674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, kopott, 40x70 cm
11675.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fém fali dísztányér, közepén ötágú csillaggal, peremén virágokkal (?) díszített, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11676.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db fali dísztányér: Iparművészeti Lignifer, réz, plasztikus figurális csikós és ló díszítéssel, belül fával bélelt, alján hiányos címkével jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm + Szőlőevők, plasztikus figurális díszítéssel, fém,jelzés nélkül, d: 21 cm
11677.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF