Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Féldrágakövekkel kirakott fa, réz drót ágakkal. 14 cm
11884.

Rufpreis:
3 000 HUF

Menetmetsző készlet műbőr tokban, kis rozsdafoltokkal
11885.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró fém kotyogós kávéfőző, kopottas, használt állapotban, m: 17 cm + 2 db Hollóházi porcelán kiöntő, matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm
11886.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Dekoratív virágmintás szőttes asztalterítő, kissé foltos, 132x131 cm
11887.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lenvászon asztalterítő, B.E. monogrammal, helyenként foltos, 210x138 cm
11888.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hímzett fehér damaszt asztalterítő, 176x132 cm
11889.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi manikűr készlet, kopott, eredeti dobozában, egy belül kopott, sérült borítással, egy eszközön a műanyag borítás sérült, 23x17x3,5 cm
11890.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schuler József Rt. Turán körzőkészlet, eredeti kopott dobozában, komplett, 12x28x2,5 cm + Faber-Castell TS m set, vonalzó készlet, benne 6 db vonalzóval.
11891.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyöngyház berakásos lakkozott fa doboz. Sérülésekkel 18x13x4,5 cm
11892.

Rufpreis:
1 600 HUF

METEK Vitalax-Mini elektromos lábmasszírozó, állítható, melegítő funkcióval, működőképes, kissé kopott, egyébként jó állapotban, 48x32x6 cm
11893.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 db hagyományos izzó, közte 3 db külföldre gyártott Tungsram
11894.

Rufpreis:
1 800 HUF

Réz súlykészlet, réz tartóban, rajta centigrammos súlyok helyeivel, hiányos, 17x15 cm
11895.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF