Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2410921
11884
396
Flea Market
Féldrágakövekkel kirakott fa, réz drót ágakkal. 14 cm
2410920
11885
396
Flea Market
Menetmetsző készlet műbőr tokban, kis rozsdafoltokkal 2410858
11886
396
Flea Market
Retró fém kotyogós kávéfőző, kopottas, használt állapotban, m: 17 cm + 2 db Hollóházi porcelán kiöntő, matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 2410844
11887
396
Flea Market
Dekoratív virágmintás szőttes asztalterítő, kissé foltos, 132x131 cm
2410831
11888
396
Flea Market
Lenvászon asztalterítő, B.E. monogrammal, helyenként foltos, 210x138 cm 2410816
11889
396
Flea Market
Hímzett fehér damaszt asztalterítő, 176x132 cm 2411035
11890
396
Flea Market
Régi manikűr készlet, kopott, eredeti dobozában, egy belül kopott, sérült borítással, egy eszközön a műanyag borítás sérült, 23x17x3,5 cm
2410930
11891
396
Flea Market
Schuler József Rt. Turán körzőkészlet, eredeti kopott dobozában, komplett, 12x28x2,5 cm + Faber-Castell TS m set, vonalzó készlet, benne 6 db vonalzóval.
2280505
11892
396
Flea Market
Gyöngyház berakásos lakkozott fa doboz. Sérülésekkel 18x13x4,5 cm 2411203
11893
396
Flea Market
METEK Vitalax-Mini elektromos lábmasszírozó, állítható, melegítő funkcióval, működőképes, kissé kopott, egyébként jó állapotban, 48x32x6 cm
2411157
11894
396
Flea Market
6 db hagyományos izzó, közte 3 db külföldre gyártott Tungsram
2404168
11895
396
Flea Market
Réz súlykészlet, réz tartóban, rajta centigrammos súlyok helyeivel, hiányos, 17x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF