Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404158
11896
396
Flea Market
Régi fa gyalu, 24x12x5,5 cm 2404047
11897
396
Flea Market
Díszes fa ékszertartó dobozka, 'szent család' képpel a tetején, bársony béléssel, kopásnyomokkal, 10x11x7 cm 2404002
11898
396
Flea Market
Régi szovjet gyártmányú pisztolyos forrasztó páka, működik, 24x13 cm
2403977
11899
396
Flea Market
cca 1978 Retro piros Mechanikai Művek vonalas telefon, 19x14x10 cm 2411296
11900
396
Flea Market
Zepter és Tischfein fém tálcák, kis kopásokkal, 30x26 cm és 32x21 cm 2411379
11901
396
Flea Market
Szovjet hordozható lemezjátszó táskában 2411465
11902
396
Flea Market
Régi, kerek fém cukrász kiszúró készlet, J.W. jelzésű fém dobozban, kopott, kis rozsdafoltokkal, d: 1,5 cm - 12 cm 2411437
11903
396
Flea Market
Gazdagon díszített, festett, faragott fa doboz, kissé kopott, alján repedéssel, 25,5x15,5x6,5 cm + vadász motívumos kis fadoboz, kis kopással, 13x9x4,5 cm 2411410
11904
396
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó 23x17 cm
2411404
11905
396
Flea Market
Orion Typ 115A Néprádió, működik, kopásnyomokkal, 24x30x17 cm 2411408
11906
396
Flea Market
Orion Ferrit világvevő rádió jó állapotban. 65x50x40 cm 2411401
11907
396
Flea Market
Tenerife (Kanári-szigetek) szuvenír nagyméretű szivar, bontatlan, eredeti fa dobozában, h: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF