Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Régi fa gyalu, 24x12x5,5 cm
11896.

Régi fa gyalu, 24x12x5,5 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Díszes fa ékszertartó dobozka, 'szent család' képpel a tetején,  bársony béléssel, kopásnyomokkal, 10x11x7 cm
11897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi szovjet gyártmányú pisztolyos forrasztó páka, működik, 24x13 cm
11898.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1978 Retro piros Mechanikai Művek vonalas telefon, 19x14x10 cm
11899.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Zepter és Tischfein fém tálcák, kis kopásokkal, 30x26 cm és 32x21 cm
11900.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjet hordozható lemezjátszó táskában
11901.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi, kerek fém cukrász kiszúró készlet, J.W. jelzésű fém dobozban, kopott, kis rozsdafoltokkal, d: 1,5 cm - 12 cm
11902.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gazdagon díszített, festett, faragott fa doboz, kissé kopott, alján repedéssel, 25,5x15,5x6,5 cm + vadász motívumos kis fadoboz, kis kopással, 13x9x4,5 cm
11903.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovácsoltvas gyertyatartó 23x17 cm
11904.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orion Typ 115A Néprádió, működik, kopásnyomokkal, 24x30x17 cm
11905.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orion Ferrit világvevő rádió jó állapotban. 65x50x40 cm
11906.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tenerife (Kanári-szigetek) szuvenír nagyméretű szivar, bontatlan, eredeti fa dobozában, h: 31 cm
11907.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF