Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Régi fa kávédaráló, hibás fém felső résszel, kisebb kopásokkal, m: 20 cm, sz: 13 cm
11642.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

~1940 Borotválkozó és pipere készlet, kopásokkal, eredeti, kopott bőr tárolójában, a tároló lezárva: 16x24 cm
11643.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db hamutartó, az egyik kerámia, virágmintával, kézzel festett, mázas, jó állapotban, d: 11 cm + üveg, Martini felirattal, jó állapotban, 11x11 cm
11644.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti mintás festett fa doboz, mázas, kopásokkal + keres festett fa doboz, kopásokkal, 5x7,5x25 cm és d: 8,5, cm, m: 5 cm
11645.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berndorf alpakka süteményes evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzett, jó állapotban, papírdobozban
11646.

Rufpreis:
4 000 HUF

Charlie Chaplin fém tábla. Roger Cartier 30x40 cm
11647.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

4 db gobelin: Táncoló szatír, kartonon, 53x35 cm + Rózsa, farostra tűzve, 15×10 cm + Ház a sziklán, paszpartuban, d: 9 mm + Kereszt, paszpartuban, 11x10 cm
11648.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-40 9 db gyógyszertári és gyógyszeres kartondoboz, tasak, üvegcse: Megváltó Gyógyszertár Debrecen doboz, Steiner Oszkár Bp. doboz, Dr. Knorr Zoltánné Bp. doboz, Molnár és Moser Bojtorjángyökér-olaj üvegcse, Viktória gyógyszertár Bp. Hársfa-tea tasak, stb.
11649.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Kerámia elektromos lámpa fa talapzattal, fém szerelékkel, selyem lámpaernyővel, vezetékkel, kapcsolóval, kézzel festett, jelzés nélkül, ernyő belsejében selyem sérült. m: 60 cm
11650.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egyedi készítésű vadászkés. szarvas agancs nyéllel, vésett pengével 25 cm, fém veretes, szegecses bőr tokkal. Nagyon éles
11651.

Rufpreis:
5 000 HUF

Albán bektási boros üveg. BabaHysen fonott üveg. XX. sz. eleje. 15 cm
11652.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 nagyobb méretű orosz kaviár tartó edényke, kanállal. Zománcozott fém, üveg betéttel d: 6 cm
11653.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF