Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408345
11642
396
Flea Market
Régi fa kávédaráló, hibás fém felső résszel, kisebb kopásokkal, m: 20 cm, sz: 13 cm 2408349
11643
396
Flea Market
~1940 Borotválkozó és pipere készlet, kopásokkal, eredeti, kopott bőr tárolójában, a tároló lezárva: 16x24 cm
2408334
11644
396
Flea Market
2 db hamutartó, az egyik kerámia, virágmintával, kézzel festett, mázas, jó állapotban, d: 11 cm + üveg, Martini felirattal, jó állapotban, 11x11 cm
2408319
11645
396
Flea Market
Keleti mintás festett fa doboz, mázas, kopásokkal + keres festett fa doboz, kopásokkal, 5x7,5x25 cm és d: 8,5, cm, m: 5 cm
2408097
11646
396
Flea Market
Berndorf alpakka süteményes evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzett, jó állapotban, papírdobozban
2403820
11647
396
Flea Market
Charlie Chaplin fém tábla. Roger Cartier 30x40 cm 2408652
11648
396
Flea Market
4 db gobelin: Táncoló szatír, kartonon, 53x35 cm + Rózsa, farostra tűzve, 15×10 cm + Ház a sziklán, paszpartuban, d: 9 mm + Kereszt, paszpartuban, 11x10 cm 2408926
11649
396
Flea Market
cca 1930-40 9 db gyógyszertári és gyógyszeres kartondoboz, tasak, üvegcse: Megváltó Gyógyszertár Debrecen doboz, Steiner Oszkár Bp. doboz, Dr. Knorr Zoltánné Bp. doboz, Molnár és Moser Bojtorjángyökér-olaj üvegcse, Viktória gyógyszertár Bp. Hársfa-tea tasak, stb. 2408907
11650
396
Flea Market
Kerámia elektromos lámpa fa talapzattal, fém szerelékkel, selyem lámpaernyővel, vezetékkel, kapcsolóval, kézzel festett, jelzés nélkül, ernyő belsejében selyem sérült. m: 60 cm 2404133
11651
396
Flea Market
Egyedi készítésű vadászkés. szarvas agancs nyéllel, vésett pengével 25 cm, fém veretes, szegecses bőr tokkal. Nagyon éles 2403957
11652
396
Flea Market
Albán bektási boros üveg. BabaHysen fonott üveg. XX. sz. eleje. 15 cm
2403848
11653
396
Flea Market
2 nagyobb méretű orosz kaviár tartó edényke, kanállal. Zománcozott fém, üveg betéttel d: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF