Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Exkluzív, kő berakásos földgömb. Műkő talppal, gyöngyház és különféle műkőből kirakott országokkal.  m: 15 cm
11618.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

MALÉV aktatáska 38x26 cm
11619.

MALÉV aktatáska 38x26 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Puma Arg női táska, kis kopással. 23x25 cm
11620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Jelenet. Nyomat, olajfestmény. Dekoratív, sérült és hiányos szecessziós keretben. 14x20 cm
11621.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mini fa asztal, tetején csontból készített, ráragasztott tárgyakkal (hal, palack, stb.), apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11622.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db Delberti ezüstözött fagylalt kehely. Retro design. Jelzett. d: 11 cm, m: 10 cm
11623.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alkalmi ón pohár: Football Europe Cup France 1984 felirattal. 8,5 cm
11624.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alkalmi ón pohár: Innsbruck Winter Olympics 1976 felirattal. 8,5 cm
11625.

Rufpreis:
4 000 HUF

Igényes, nagy méretű sok rekeszes női válltáska. 35x31 cm
11626.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db porcelán díszítőelem, ebből 3 db matricás, hajó motívumos kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 5,5 és 6,5 cm közötti méretben + 1 db fém díszítőelem Mozart szobor illusztrációval, matricás, kopott, 6,5x4,5 cm
11627.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vörösréz "szenes" kanna, oldalán figurális jelenettel díszített, sérült, m: 56 cm
11628.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
18

Tokyo gőzölős vasaló, használd, de működő állapotban.
11629.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF