Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404313
11618
396
Flea Market
Exkluzív, kő berakásos földgömb. Műkő talppal, gyöngyház és különféle műkőből kirakott országokkal. m: 15 cm 2404298
11619
396
Flea Market
2404310
11620
396
Flea Market
Puma Arg női táska, kis kopással. 23x25 cm
2407106
11621
396
Flea Market
Jelzés nélkül: Jelenet. Nyomat, olajfestmény. Dekoratív, sérült és hiányos szecessziós keretben. 14x20 cm 2407256
11622
396
Flea Market
Mini fa asztal, tetején csontból készített, ráragasztott tárgyakkal (hal, palack, stb.), apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2404471
11623
396
Flea Market
6 db Delberti ezüstözött fagylalt kehely. Retro design. Jelzett. d: 11 cm, m: 10 cm
2404488
11624
396
Flea Market
Alkalmi ón pohár: Football Europe Cup France 1984 felirattal. 8,5 cm
2404487
11625
396
Flea Market
Alkalmi ón pohár: Innsbruck Winter Olympics 1976 felirattal. 8,5 cm
2404215
11626
396
Flea Market
Igényes, nagy méretű sok rekeszes női válltáska. 35x31 cm
2407491
11627
396
Flea Market
4 db porcelán díszítőelem, ebből 3 db matricás, hajó motívumos kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 5,5 és 6,5 cm közötti méretben + 1 db fém díszítőelem Mozart szobor illusztrációval, matricás, kopott, 6,5x4,5 cm 2408126
11628
396
Flea Market
Vörösréz "szenes" kanna, oldalán figurális jelenettel díszített, sérült, m: 56 cm 2404661
11629
396
Flea Market
Tokyo gőzölős vasaló, használd, de működő állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF