Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2407880
11714
396
Flea Market
Szecessziós stílusú fém só- és borstartó, kopott, deformált, m: 20 cm, d: 17 cm 2407882
11715
396
Flea Market
Fém hamutál gyufatartóval, kopásokkal, karcolásokkal, m: 9 cm, sz: 12 cm
2407704
11716
396
Flea Market
~1930-1940 Nettolin légfertőtlenítő, fém, fa fogóval, kopásokkal, h: 37 cm 2390354
11717
396
Flea Market
Maraschinó Tea, Compack, bontatlan fémdobozos tea, 250 gr., 10x10x10 cm
2405752
11718
396
Flea Market
Vadásztőr acél pengével, agancs nyéllel, kisebb repedéssel, díszes, kissé viseltes bőr tokban, h: 27,5 cm 2405604
11719
396
Flea Market
Nagyméretű vadásztőr acél pengével, agancs nyéllel, díszes, kissé viseltes bőr tokban, h: 33 cm 2405214
11720
396
Flea Market
Sony CCD-TR570E videokamera, 2 db akkumulátorral, töltővel, távirányítóval, kábelekkel, hordozótáskával, nem kipróbált, jó állapotban 2405198
11721
396
Flea Market
Weider Canadiana fém marokerősítő, eredeti dobozában, részletes angol nyelvű leírással, 29x22 cm
2404743
11722
396
Flea Market
cca 1980 Berkut-7 BP 7x35 szovjet távcső, bőr szíjjal, kopásokkal, eredeti bőr tokjában, 17x12,5 cm 2404721
11723
396
Flea Market
Szovjet gyártmányú fejsze műanyag nyéllel, kopásokkal, kis rozsdafoltokkal, h: 29 cm 2404453
11724
396
Flea Market
Retró mikroszkóp készlet, 100-200-300x nagyítás, eredeti dobozában, használt állapotban, kis kopásokkal 2404400
11725
396
Flea Market
Bőr táska szerszámok vagy egyéb eszközök tárolására, kis kopással, 40x25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF