Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412805
11932
396
Flea Market
Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm
2412874
11933
396
Flea Market
Régi bőr táska, kopásnyomokkal, h: 42 cm 2412971
11934
396
Flea Market
4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben
2412978
11935
396
Flea Market
Iparművészeti Vállalatos réz doboz, az alján sérült címkével jelzett, 12x12x3 cm 2412984
11936
396
Flea Market
Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm
2411823
11937
396
Flea Market
Régi fém vas ostyasütő, díszes belső ostyalapokkal, jelzett, rozsdás, h: 82 cm, d: 16 cm 2412848
11938
396
Flea Market
"Frankel Leó úti lakótelep" zománcozott fém tábla, korának megfelelő állapotban, 20×64 cm 2412842
11939
396
Flea Market
Szeles Lajos Szikvízgyára Budapest régi szódásüveg, sérüléssel, m: 31 cm
2412838
11940
396
Flea Market
Urbán Márton Tóalmás régi szódásüveg, kopássokkal, m: 31 cm
2412818
11941
396
Flea Market
5 db üveg pohár, 6 db fém tartóval
2412877
11942
396
Flea Market
Női barna bőr táska, kopásnyomokkal, 20×19 cm 2409552
11943
396
Flea Market
WMF evőeszköz készlet hiányosan 6-10 db egyy-egy szettből eredeti díszdobozában Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF