https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Régi Perfect nyomdakészlet, kő betűkkel, kopottas rozsdafoltos fémdobozban, 12,5x6x5 cm  + 3 db aláírás bélyegző, az egyik hiányos + 5 db M. Kir. Folyamőrség és Hadihajózási Hivatal pecsétnyomó
1
11738.

Régi Perfect nyomdakészlet, kő betűkkel, kopottas rozsdafoltos fémdobozban, 12,5x6x5 cm + 3 db aláírás bélyegző, az egyik hiányos + 5 db M. Kir. Folyamőrség és Hadihajózási Hivatal pecsétnyomó

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
17
 
1937 MOVE Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre vas dísztárgy bevésett felirattal, kopottas
1
11739.

1937 MOVE Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre vas dísztárgy bevésett felirattal, kopottas

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Virágmintás üveg parfüm szett tartalom nélkül, 2 db üvegcse + 1 db tálka, üvegfestéssel díszítve, kis kopásokkal, m: 10 cm
1
11740.

Virágmintás üveg parfüm szett tartalom nélkül, 2 db üvegcse + 1 db tálka, üvegfestéssel díszítve, kis kopásokkal, m: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes szerszámtétel, ragasztószalag, csiszolókorong, mérőszalag, csavarhúzó, szemhajlító-, kombi-, szemhajlító fogó, dugókulcskészlet dobozban. Változó állapotban, különféle méretben.
1
11741.

Vegyes szerszámtétel, ragasztószalag, csiszolókorong, mérőszalag, csavarhúzó, szemhajlító-, kombi-, szemhajlító fogó, dugókulcskészlet dobozban. Változó állapotban, különféle méretben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes szerszámtétel, mérőszalag, véső, karcolótű, csiszolókorong, kapcsoló, villáskulcs, kombi-, hosszúcsőrű fogó, hiányos fúróhegy készlet eredeti dobozában. Változó állapotban. Különféle méretben.
1
11742.

Vegyes szerszámtétel, mérőszalag, véső, karcolótű, csiszolókorong, kapcsoló, villáskulcs, kombi-, hosszúcsőrű fogó, hiányos fúróhegy készlet eredeti dobozában. Változó állapotban. Különféle méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes csavarkulcs készlet, 21 db, valamint egy régi reszelő. Különféle állapotban, változó méretben.
1
11743.

Vegyes csavarkulcs készlet, 21 db, valamint egy régi reszelő. Különféle állapotban, változó méretben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes asztali tárgy tétel, 3 db márvány váza, alabástrom szalvétatartó és alabástrom hamutartó, a hamutartón lepattanásokkal, a szalvétatartón kis lepattanásokkal, a vázán egészen apró lepattanással, váza: m: 15,5 cm, hamutartó: 10x11x2,5 cm, 6x17x4 cm
1
11744.

Vegyes asztali tárgy tétel, 3 db márvány váza, alabástrom szalvétatartó és alabástrom hamutartó, a hamutartón lepattanásokkal, a szalvétatartón kis lepattanásokkal, a vázán egészen apró lepattanással, váza: m: 15,5 cm, hamutartó: 10x11x2,5 cm, 6x17x4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes műsoros dvd tétel, 11 db, Gary Moore: Ballads & Blues - Live Blues, Frida, 2012 - A jóslat beteljesedik, Az igazság fogságában, Pénz beszél, Amerika fegyverben, Manhattan, Az utazó, A másik én, A cirkusz világa,  Zene nélkül mit érek én... (Máté Péter.)
1
11745.

Vegyes műsoros dvd tétel, 11 db, Gary Moore: Ballads & Blues - Live Blues, Frida, 2012 - A jóslat beteljesedik, Az igazság fogságában, Pénz beszél, Amerika fegyverben, Manhattan, Az utazó, A másik én, A cirkusz világa, Zene nélkül mit érek én... (Máté Péter.)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Régi kínai fém sorszámozó gép, tintával, eredeti dobozában
1
11746.

Régi kínai fém sorszámozó gép, tintával, eredeti dobozában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Retro szovjet elektromos úti vasaló, eredeti kartondobozában, nem kipróbált, 9x14,5x6,5 cm
1
11747.

Retro szovjet elektromos úti vasaló, eredeti kartondobozában, nem kipróbált, 9x14,5x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
1
11748.

Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban
1
11749.

Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse