Régi Perfect nyomdakészlet, kő betűkkel, kopottas rozsdafoltos fémdobozban, 12,5x6x5 cm + 3 db aláírás bélyegző, az egyik hiányos + 5 db M. Kir. Folyamőrség és Hadihajózási Hivatal pecsétnyomó
Vegyes szerszámtétel, mérőszalag, véső, karcolótű, csiszolókorong, kapcsoló, villáskulcs, kombi-, hosszúcsőrű fogó, hiányos fúróhegy készlet eredeti dobozában. Változó állapotban. Különféle méretben.
Vegyes asztali tárgy tétel, 3 db márvány váza, alabástrom szalvétatartó és alabástrom hamutartó, a hamutartón lepattanásokkal, a szalvétatartón kis lepattanásokkal, a vázán egészen apró lepattanással, váza: m: 15,5 cm, hamutartó: 10x11x2,5 cm, 6x17x4 cm
Vegyes műsoros dvd tétel, 11 db, Gary Moore: Ballads & Blues - Live Blues, Frida, 2012 - A jóslat beteljesedik, Az igazság fogságában, Pénz beszél, Amerika fegyverben, Manhattan, Az utazó, A másik én, A cirkusz világa, Zene nélkül mit érek én... (Máté Péter.)
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben