Flohmarkt

Zahl der Lose: 674

Stühmer édességes fa doboz, sérült, ragasztott fedéllel, 26x19,5x4 cm
11847.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1910 Kugler Henrik Gerbeaud Successeur Cs. és Kir. Udvar Cukrászda és Csokoládégyár Budapest fa doboz, sérülésekkel, a fedele ragasztott, 23,5x15x7,5 cm
11848.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Úttörő öv és síp
11849.

Úttörő öv és síp

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1946 Cabanas Habana kubai és Hoenson holland szivaros doboz, sérültek, a tetejük lejár, 20x12,5x4 cm és 21,5x14x3,5 cm
11850.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 2 db Magyar Királyi Dohányjövedék fa szivaros doboz, Operas Especial, Regalia, sérültek, 20x13x3 cm és 22x12x6 cm
11851.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dombornyomott díszítésű bőr táska, hátizsák, kissé kopott, foltos, 36x26 cm
11852.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi, nagyméretű bőr bőrönd, kulcs nélkül, kissé kopott, kis rozsdafoltokkal, 65,5x41,5x18,5 cm
11853.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1950 Erika írógép magyar billentyűzettel, bőr dobozban, kopott állapotban, 36x36x16 cm / ca 1950 Erika typewriter in leather case, in worn condition, 36x36x16 cm
11854.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi orosz ezüstözött fém csészék (3 db) + fém tálca, Jummet jelzéssel, m: 4 cm, d: 14 cm
11855.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db nagyméretű réz gyertyatartó, kopottas, m: 20 cm - 25,5 cm
11856.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db kis méretű réz gyertyatartó, kis sérüléssel, m: 10 cm
11857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sphinx réz mozsár törővel, jelzett, kopottas, d: 11 cm, m: 10,5 cm
11858.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF