Flohmarkt Zahl der Lose: 674
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2410291
11847
396
Flea Market
Stühmer édességes fa doboz, sérült, ragasztott fedéllel, 26x19,5x4 cm 2410283
11848
396
Flea Market
cca 1900-1910 Kugler Henrik Gerbeaud Successeur Cs. és Kir. Udvar Cukrászda és Csokoládégyár Budapest fa doboz, sérülésekkel, a fedele ragasztott, 23,5x15x7,5 cm 2410239
11849
396
Flea Market
2410141
11850
396
Flea Market
cca 1900-1946 Cabanas Habana kubai és Hoenson holland szivaros doboz, sérültek, a tetejük lejár, 20x12,5x4 cm és 21,5x14x3,5 cm
2410121
11851
396
Flea Market
cca 1900-1920 2 db Magyar Királyi Dohányjövedék fa szivaros doboz, Operas Especial, Regalia, sérültek, 20x13x3 cm és 22x12x6 cm 2410103
11852
396
Flea Market
Dombornyomott díszítésű bőr táska, hátizsák, kissé kopott, foltos, 36x26 cm 2410096
11853
396
Flea Market
Régi, nagyméretű bőr bőrönd, kulcs nélkül, kissé kopott, kis rozsdafoltokkal, 65,5x41,5x18,5 cm
2410060
11854
396
Flea Market
cca 1950 Erika írógép magyar billentyűzettel, bőr dobozban, kopott állapotban, 36x36x16 cm / ca 1950 Erika typewriter in leather case, in worn condition, 36x36x16 cm
2410021
11855
396
Flea Market
Régi orosz ezüstözött fém csészék (3 db) + fém tálca, Jummet jelzéssel, m: 4 cm, d: 14 cm 2409998
11856
396
Flea Market
3 db nagyméretű réz gyertyatartó, kopottas, m: 20 cm - 25,5 cm 2409993
11857
396
Flea Market
3 db kis méretű réz gyertyatartó, kis sérüléssel, m: 10 cm 2409987
11858
396
Flea Market
Sphinx réz mozsár törővel, jelzett, kopottas, d: 11 cm, m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF