Juwelen

Zahl der Lose: 129

19096.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g
19097.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, gránát kövekkel kirakva, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 73,58 g
19098.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

14K arany fülbevaló borostyánnal. Jelzett. br 2,68 g
19099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

14K arany (Au ) Doxa női karóra kézi felhúzós szerkezettel. Működik, jelzett. br 6,8 g
19100.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

2 db Ezüst (Ag) fekete köves gyűrű, jelzettek, újszerű állapotban, méret: 51 és 56, bruttó: 3,5 g
19101.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tibeti ezüst(Ag) mandzsettagomb pár, jelzés nélkül, nettó: 15,4 g
19102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik  ezüst (Ag) só / cukorszóró 13 latos ezüstjellel. talpán kis deformációval. 9,5 cm, 53,9 g
19103.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
16

Ezüst(Ag) Schneller márkájú felhúzós karóra, jelzett, megrázás után kis ideig működik, d: 6 cm, bruttó: 33,45 gr
19104.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 16,16 g
19105.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
19106.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) kitűző és gyűrű, malachit kővel. össz br. 26 g
19107.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF