Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388258
19096
394
3200
Jewellery
2388731
19097
394
Jewellery
Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g
2388763
19098
394
34000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, gránát kövekkel kirakva, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 73,58 g
2390383
19099
394
26000
Jewellery
14K arany fülbevaló borostyánnal. Jelzett. br 2,68 g 2390585
19100
394
24000
Jewellery
14K arany (Au ) Doxa női karóra kézi felhúzós szerkezettel. Működik, jelzett. br 6,8 g 2387807
19101
394
Jewellery
2 db Ezüst (Ag) fekete köves gyűrű, jelzettek, újszerű állapotban, méret: 51 és 56, bruttó: 3,5 g 2388909
19102
394
Jewellery
Tibeti ezüst(Ag) mandzsettagomb pár, jelzés nélkül, nettó: 15,4 g 2391992
19103
394
Jewellery
Antik ezüst (Ag) só / cukorszóró 13 latos ezüstjellel. talpán kis deformációval. 9,5 cm, 53,9 g 2391638
19104
394
Jewellery
Ezüst(Ag) Schneller márkájú felhúzós karóra, jelzett, megrázás után kis ideig működik, d: 6 cm, bruttó: 33,45 gr
2387523
19105
394
Jewellery
Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 16,16 g 2355451
19106
394
Jewellery
Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g 2384908
19107
394
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző és gyűrű, malachit kővel. össz br. 26 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF