Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388228
19084
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,59 g 2387524
19085
394
Jewellery
Ezüst(Ag) kis kanálka, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 11,58 g 2388222
19086
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,12 g 2388103
19087
394
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 10,7 g 2388110
19088
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
2388112
19089
394
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, kis rózsaszín köves függőkkel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 6,59 g 2388207
19090
394
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 16,94 g 2388212
19091
394
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g
2388217
19092
394
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 7,94 g 2388220
19093
394
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
2387488
19094
394
Jewellery
Arany (Au) 14K Erca Watch karóra, jelzett, nem jár, hiányzó felhúzóval, d: 2,3 cm, bruttó: 8,18 g 2388245
19095
394
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF