Juwelen

Zahl der Lose: 129

Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,59 g
19084.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) kis kanálka, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 11,58 g
19085.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,12 g
19086.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 10,7 g
19087.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
19088.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) hullámos karkötő, kis rózsaszín köves függőkkel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 6,59 g
19089.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 16,94 g
19090.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g
19091.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 7,94 g
19092.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
19093.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Arany (Au) 14K Erca Watch karóra, jelzett, nem jár, hiányzó felhúzóval, d: 2,3 cm, bruttó: 8,18 g
19094.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

19095.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF