Juwelen

Zahl der Lose: 129

Aranyozott ezüst karperec. Vésett, kissé behorpadt. jelzés nélkül 18 g, d: 7,5 cm Díszdobozban
19108.

Rufpreis:
4 000 HUF
25

6 db ezüst (Ag) emlékkanál zománc berakással (Berlin, Chur, Bad Wiessee, Insel Mainau, Bad Dahme, Düsseldorf), Düsseldorf kivételével jelzett, kopott vászonborítású dobozban, br. 59 g,  h: 10 és 11 cm között.
19109.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

19110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Diótörő ezüst (Ag) nyéllel, jelzett, kopásnyomokkal, br. 192 g,  h: 19 cm.
19111.

Rufpreis:
12 000 HUF

19112.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

19113.

Rufpreis:
12 000 HUF

19114.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

19115.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) talpu kupicás pohárkák 2 db. Jelzett, színezett üveggel. m: 8 cm
19116.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 28 cm, nettó: 348 gr
19117.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Szép állapotban. jelzett 11x10x4,5 cm br 239 g
19118.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

14 K széles arany karikagyűrű, belül 1912-es gravírozással 8,36 g, 67-es méret / 14 C gold ring 8,36 g size: 67
19119.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF