Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2393030
19108
394
Jewellery
Aranyozott ezüst karperec. Vésett, kissé behorpadt. jelzés nélkül 18 g, d: 7,5 cm Díszdobozban 2393523
19109
394
15000
Jewellery
6 db ezüst (Ag) emlékkanál zománc berakással (Berlin, Chur, Bad Wiessee, Insel Mainau, Bad Dahme, Düsseldorf), Düsseldorf kivételével jelzett, kopott vászonborítású dobozban, br. 59 g, h: 10 és 11 cm között. 2393521
19110
394
Jewellery
2393520
19111
394
Jewellery
Diótörő ezüst (Ag) nyéllel, jelzett, kopásnyomokkal, br. 192 g, h: 19 cm. 2387299
19112
394
28000
Jewellery
2342568
19113
394
Jewellery
Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, a kanálon horpadásokkal, h: 21 cm, nettó: 78 gr. 2341005
19114
394
30000
Jewellery
2387650
19115
394
36000
Jewellery
2387065
19116
394
5500
Jewellery
Ezüst (Ag) talpu kupicás pohárkák 2 db. Jelzett, színezett üveggel. m: 8 cm 2342584
19117
394
55000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 28 cm, nettó: 348 gr 2384901
19118
394
38000
Jewellery
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Szép állapotban. jelzett 11x10x4,5 cm br 239 g 1724513
19119
394
70000
Jewellery
14 K széles arany karikagyűrű, belül 1912-es gravírozással 8,36 g, 67-es méret / 14 C gold ring 8,36 g size: 67 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF