Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2387302
19120
394
48000
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek hólyagos peremű tálca, jelzett, 33×19 cm, nettó: 244 g
2392667
19121
394
Jewellery
Ezüst (Ag) talpas kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan. d: 16 cm 2394168
19122
394
600000
Jewellery
Arany(Au) 14K karkötő, jelzett, h: 20 cm, rézszállal töltött bruttó: 59,94 g
2390776
19123
394
180000
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
2341039
19125
394
150000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet hat személyes 3x6 darabos, Jelzett, monogrammal. Nettó 737 g + kések 2341599
19126
394
150000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca. XX: sz. eleje. Jelzett, mesterjegyes d: 36 cm 890 g 2333355
19127
394
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm 2376235
19128
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szkarabeusz medállal, jelzett, h: 38 és 2,5 cm, bruttó: 4,65 g 2392365
19129
394
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, türkizzel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 14,86 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF