Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388620
19072
394
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,53 g
2387505
19073
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) hólyagos tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 15,24 g 2388456
19074
394
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, lila kővel, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,95 g 2388898
19075
394
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 4,5 g 2388638
19076
394
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függőrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,82 g
2388896
19077
394
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karkötő, türkizzel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 5,81 g 2388902
19078
394
Jewellery
Tibeti ezüst(Ag) és jáde amulett, jelzés nélkül, a kövön apróbb sérülésekkel, d: 4,5 cm, bruttó: 61,3 g 2388959
19079
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyönggyel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,04 g 2388919
19080
394
Jewellery
Tibeti ezüst(Ag) korall berakásos bross, 2 db, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 20,1 g
2388244
19081
394
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,69 g
2388924
19082
394
Jewellery
Tibeti ezüst(Ag) gömb alakú gomb, 3 db, jelzés nélkül, nettó: 11,6 g 2394260
19083
394
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kámeás medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 20,46 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF