Juwelen

Zahl der Lose: 129

Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,53 g
19072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) hólyagos tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 15,24 g
19073.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár, lila kővel, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,95 g
19074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 4,5 g
19075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függőrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,82 g
19076.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) meandermintás karkötő, türkizzel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 5,81 g
19077.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tibeti ezüst(Ag) és jáde amulett, jelzés nélkül, a kövön apróbb sérülésekkel, d: 4,5 cm, bruttó: 61,3 g
19078.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Ezüst(Ag) gyönggyel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,04 g
19079.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tibeti ezüst(Ag) korall berakásos bross, 2 db, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 20,1 g
19080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,69 g
19081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tibeti ezüst(Ag) gömb alakú gomb, 3 db, jelzés nélkül, nettó: 11,6 g
19082.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Ezüst(Ag) nyaklánc, kámeás medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 20,46 g
19083.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF