Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388546
19048
394
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, türkizes medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,74 g 2388386
19049
394
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr bogár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,33 g 2388478
19050
394
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagombpár, jelzett, nettó: 8,45 g
2388282
19051
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,05 g
2388772
19052
394
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, markazitos, fekete köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,44 g 2388279
19053
394
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,3 g 2388774
19054
394
Jewellery
Ezüst(Ag) kis csúszóval, jelzett, h: 40 cm, nettó: 2,54 g 2388261
19055
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 57 cm 2388797
19056
394
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 17,09 g 2388231
19057
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,78 g 2388742
19058
394
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kör alakú medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,09 g 2388268
19059
394
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 8,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF