Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388427
19036
394
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyökkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,42 g 2388699
19037
394
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 56, bruttó: 1,6 g 2388487
19038
394
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán díszítésű fülbevalópár gránátokkal és korallal, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,14 g
2388749
19039
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kövekkel és markazittal, jelzés nélkül, méret: 57, bruttó: 4,52 g 2388504
19040
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,33 g 2388682
19041
394
Jewellery
Ezüst(Ag) köríves fülbevalópár, zománcozott díszítéssel, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 2,53 g 2387518
19042
394
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles hamutálka, jelzett, 9×5 cm, nettó: 19,27 g 2388669
19043
394
Jewellery
Ezüst(Ag) köríves fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 2,08 g 2388520
19044
394
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú borostyán medállal, jelzett, h: 22 cm, bruttó: 11,24 g 2388460
19045
394
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, markazittal és fekete kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 10,51 g 2388534
19046
394
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, zöld köves aranyozott ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,24 g 2388438
19047
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 3,17 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF