Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388950
19012
394
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzés nélkül, méret: 59, nettó: 3,68 g 2387522
19013
394
Jewellery
Ezüst(Ag) tubákos szelence, jelzés nélkül, 5,5×3×1,5 cm, 30,13 g 2388943
19014
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,77 g 2388956
19015
394
4600
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) elemekkel díszített karkötő, bőr szíjjal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,39 g
2388946
19016
394
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,21 g 2388969
19017
394
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, fém tűvel, jelzett, 3,5×2,5 cm, bruttó: 4,06 g
2388930
19018
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 58 és 61, bruttó: 4,44 g
2390311
19019
394
Jewellery
Ezüst(Ag) kiskacsás függő, bruttó: 1 gr 2388781
19020
394
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán pillangós bross, jelzett, 3,5×3,5 cm, nettó: 7,37 g 2388986
19021
394
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kövekkel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,7 g 2388788
19022
394
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) színes köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,42 g
2391619
19023
394
4600
Jewellery
Antik ezüst(Ag) tűtartó, jelzett, apró kopásokkal, 6 cm, nettó: 1,98 gr Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF