Juwelen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388796
19024
394
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) skorpió alakú bross, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó: 8,05 g
2391607
19025
394
8500
Jewellery
Antik ezüst(Ag) rúzstartó sötétvörös kővel és vésésekkel díszítve, jelzett, kopásokkal, h: 4,5 cm, nettó: 10,25 gr 2388754
19026
394
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, fekete kővel és markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,25 g 2390543
19027
394
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, kinyitható, mindkét oldalán mintával, jelzetlen, bruttó: 3 g 2390313
19028
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű 1937 előtti magyar fémjellel. A pecsét rész kínai figurát ábrázol, faragott csontból, a faragvány ezüst pereme sérült, m: 54, bruttó: 4 gr 2390540
19029
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, jelzetlen, m: 58, bruttó: 5,22 g
2390522
19030
394
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 63 cm, bruttó: 15,63 g 2388981
19031
394
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, lila kővel, markazittal, jelzett, méret: 57, bruttó: 7 g 2390526
19032
394
Jewellery
Ezüst(Ag) medál Mária arcképével, jelzett, a hátulján kisebb hibával, 5x3 cm, bruttó: 12,29 g 2388925
19033
394
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g 2388911
19034
394
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív modern gyűrű (Jette Joop Europe), jelzett, méret: 53, nettó: 34,51 g
2388894
19035
394
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, hegyikristállyal, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 16,74 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF