Gyümölcsfák, rózsák, regények. Jókai Mór és a Sváb-hegy. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: E. Csorba Csilla - Kalla Zsuzsa. Bp., 2001 Petőfi Irodalmi Múzeum. Papírkötésben.
1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p. Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
Péter I. Zoltán: Nagyvárad római katolikus templomai. Nagyvárad, 1992, Literatus. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói kissé szakadtpapír védőborítóval. + Sanctus Ladislaus Rex, Kalendárium, Varadinum 1192-1992. Nagyvárad, 1992, Literatus. Kiadói papírkötés.
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.