Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 158

Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp., 1958, Gondolat. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
15060.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László: A Budai Várnegyed. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyümölcsfák, rózsák, regények. Jókai Mór és a Sváb-hegy. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: E. Csorba Csilla - Kalla Zsuzsa. Bp., 2001 Petőfi Irodalmi Múzeum. Papírkötésben.
15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Együd Árpád: Kaposváros megverték a rézdobot. Száz somogyi népdal. Kaposvár, 1981, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
15063.

Rufpreis:
1 600 HUF

15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p.  Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péter I. Zoltán: Nagyvárad római katolikus templomai. Nagyvárad, 1992, Literatus. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói kissé szakadtpapír védőborítóval. + Sanctus Ladislaus Rex, Kalendárium, Varadinum 1192-1992. Nagyvárad, 1992, Literatus. Kiadói papírkötés.
15066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Kiadói papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Randé Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország. Bp., 1996, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

15069.

Rufpreis:
1 800 HUF

15070.

Rufpreis:
5 000 HUF

15071.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF