Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 158

Unseco Világörökség. Világunk kulturális és természeti kincsei. Bp.,2006,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
15516.

Rufpreis:
2 800 HUF

Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
15518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Józsa László: "Isten hajléka az emberek között" A kunszentmártoni római katolikus nagytemplom. Szeged, 2009., Juhász Nyomda. Képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oláh Tamás: Zemplén Levéltára. Sátoraljaújhely, 2008., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. + Országos Műemléki Felügyelőség. Tolna megye műemlékjegyzéke. Budapest, 1966., ÉM Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés. + Szerk.: Gaál Attila. Áll a régi ház még. Babits Mihály szülőháza. Szekszárd, 1974., szekszárdi Balogh Ádám Múzeum. + Békési élet. Közművelődési és tudományos folyóirat. 1977/3 Kner. Kiadói papírkötés. + Szabadfalvi József és Viga Gyula: Múzeumok és kiállítóhelyek Borsodban. Miskolc, 1979., Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Múzeum Igazgatósága. Kiadói papírkötésben.
15520.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Budapesti utcajegyzék Bp., 1974., Panoráma. Műbőr kötés. + Szerk.: Rubinyi Mózes és Szoboszlay Ferenc Budapesti Antológia. Bp., én. Budapesti Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés. + Oláh Tamás: Zemplén Levéltára. Sátoraljaújhely, 2008., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15521.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
15522.

Rufpreis:
1 200 HUF

15523.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyomaendrődi ki kicsoda? Szerk.: Kovácsné Nagy Katalin. Gyomaendrőd, 2004, Honismereti Egyesület. Fekete-fehér arcképekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
15526.

Rufpreis:
2 400 HUF

Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Feleségemmel a fekete földrészen. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Széchenyi Zsigmondné felvételeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborító.
15529.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferkó Zoltán: Felnőttkorom legszebb nyara. Borospataka. Bp., 2009, Mondat Kft. Szerk.:Dolgos Judit. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált, Dolgos Juditnak ajánlott példány.
15530.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagy Endre: Székelykeresztúrtól Edelényig. Edelény, 2005, Mágnkiadás. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos.
15532.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

15533.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF