1892 Nagy-kőrös rendezett tanácsú város rendezési és építkezési szabályrendelete. Nagykőrösös, 1892, Ottinger Ede, 39 p. Kiadói szakadt, sérült, kissé foltos papírkötésben, a borítón 1892-es a címlapon 1886-os évszámmal (?)
Erdély lelke. A hazaért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk.: Ignácz Rózsa, a bevezetést írta: Zilahy Lajos. Bp, 1940, Dante Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé viseltes borítóval, részben szétvált kötéssel, egy kijáró lappal.
Dunakeszi arcképcsarnok. Szerk.: Csoma Attila. Dunakeszi, 2005, Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár. Farkas Éva gobelinművész illusztrációival és grafikáival. Ford.: Kocsis Imre. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Jankó János: Kalotaszeg magyar népe. Néprajzi tanulmány. Reprint. Series Historica Ethnographiae 6. A Néprajzi Múzeum tudománytörténeti kiadványsorozat 6. Bp, 1993, a Néprajzi Múzeum kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.