Dr. Soproni Elek: A kultúrsarok gondjai. Sopron vármegye szociális és gazdasági viszonyainak feltárása. Bp., 1940, Magyar Társaság. Kiadói, sérült papírkötésben
Anton Hekler: L'Université de Budapest. Die Universität Budapest. Basel, (1935), Fritz Lindner. A Pázmány Péter által alapított egyetem történetét bemutató könyv, német és francia nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, a könyv végén korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb szakadásokkal, a gerinctől részben elvált kötéssel.
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
Hochbauer Gyula, Veres Melinda, Farkas Attila: Magyar iskolák a Kárpát-kanyarban. H.n., 1992, Hétfalusi Művelődési Társaság. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, német nyelvű összefoglalóban tollas jelölésekkel.