Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 158

Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
15072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Weltstadt München Modestadt München. 1983., München, Olympia-Turm-Verlag.  Kartonkötésben, gazdag képanyaggal, német nyelven.
15073.

Rufpreis:
1 000 HUF

15074.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Gábor: Várak, várkastélyok, várhelyek Magyarországon. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15076.

Rufpreis:
1 200 HUF

Déri Erzsébet: Izrael. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15077.

Rufpreis:
800 HUF

Anton Hekler: L'Université de Budapest. Die Universität Budapest. Basel, (1935), Fritz Lindner. A Pázmány Péter által alapított egyetem történetét bemutató könyv, német és francia nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, a könyv végén korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb szakadásokkal, a gerinctől részben elvált kötéssel.
15078.

Rufpreis:
2 000 HUF

15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rand McNally: Álmaink földjén. Nagy utazás a világ legszebb tájain. Fordította Falvay Mihály. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15081.

Rufpreis:
1 200 HUF

15082.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hochbauer Gyula, Veres Melinda, Farkas Attila: Magyar iskolák a Kárpát-kanyarban. H.n., 1992, Hétfalusi Művelődési Társaság. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, német nyelvű összefoglalóban tollas jelölésekkel.
15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF