Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389715
15024
394
Books: Travelling, Local History
[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1910,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+2+287+1 p.+42 t.( közte egy színes.)+ 3 kihajtható térkép. (Egy színes.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval. 2385285
15025
394
Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval. 2390799
15026
394
Balassa Iván: Lápok, falvak, emberek. Bodrogköz. Czinke Ferenc illusztrációival. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2390845
15027
394
Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
2390833
15028
394
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
2385554
15029
394
Magyarország helyismereti könyvészete. 1527-1940. Összeáll.: Dr. Bodor Antal. Bibliographia Locorum Hungariae. Bp., 1944, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 2393612
15030
394
Rockenbauer Pál: Amiről a térkép mesél. Bp., 1974, Móra. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2393148
15031
394
Spanyolország. Útitárs. Bp.,2000,Panemex-Grafo. Kiadói papírkötés. 2393157
15032
394
Írország. Főmunkatárs: Marc Dubin. Ford.: Thomka István. Útitárs. Bp.,2002,Panemex-Grafo. Kiadói papírkötés. 2385592
15033
394
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
2389383
15034
394
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.
2374517
15035
394
900
Lipták Gábor: A Duna-Tisza regéi. Regék, mondák, történetek. Bp., 1971, Móra. Szántó Piroska rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF