Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 158

Heinrich Heine: Útirajzok. Ford.: Benedek Marcell, Bíró Sándor, Kovács György, Oláh Gábor. Pfannl Egon illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15036.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tőke István: Mosolygó Tisza mente. Újvidék, 1983, Forum. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15037.

Rufpreis:
1 400 HUF

Genthon István- Lux Géza - Szentiványi Gyula: Szabolcs megye művészeti emlékei. Különlenyomat a Vármegyei szociográfiák kiadásában megjelent Szabolcs vármegye című műből. Bp, (1939), Merkantil-nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
1 200 HUF

15039.

Rufpreis:
800 HUF

Budapesti kirándulóhelyek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói papírkötés.Második kiadás. Sérült gerinccel.
15040.

Rufpreis:
800 HUF

Törs Kálmán: Margit-sziget. 1872-es reprint kiadása. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
15041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1912, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült térkép mellékletekkel, részben szamárfüles lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with some wear, in German language.
15042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tálasi István: Kiskunság. Bp.,1977, Gondolat, 132+3 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mátra utikalauz. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1973, Sport. Kihajtható térképpel. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
15044.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Tibor: Budapest az őskortól a honfoglalásig. Bp., 1960, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
15045.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nagy Gergely: Világörökségek Magyarországon. Bp., 2003, Kossuth. Kartonált papírkötés.
15046.

Rufpreis:
1 200 HUF

15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF